Autor Téma: MS Edge - nejde vložit citaci  (Přečteno 1463 krát)

Offline hlucheucho

• Plnoletý
MS Edge - nejde vložit citaci
« kdy: 20-10-2015, 10:37:11 »
Ahoj,

zkoušel jsem vložení citace do mého příspěvku pomocí tlačítka "Vložit citaci". Teď tu zkouším i ostatní tlačítka a také nefungují. Jde fórum přizpůsobit pro nový prohlížeč Edge aby vše fungovalo?

hu

Offline < z >

• Administrátoři
  • Guru
    • Verze Delphi: 7, 2010
Re:MS Edge - nejde vložit citaci
« Odpověď #1 kdy: 20-10-2015, 10:38:08 »
ten prohlížeč stejně nikdo nepoužívá :D

Koukl jsem na to a v EDGE někdo něco udělal špatne ... nedokážu říct, kdy přesně to bude opraveno/upraveno.
« Poslední změna: 20-10-2015, 10:45:00 od < z > »

Offline hlucheucho

• Plnoletý
« Odpověď #2 kdy: 20-10-2015, 15:23:27 »
Tak já jsem nikdo. Jsi mne urazil, počkej až zjistím, kolik mne chybí... :)

Chrome s Win 10 mi opakovaně spadnul, Explorer je to nejpomalejší, co jsem kdy viděl, Firefox chce plugin ani nenapíše jakej... To je pak těžký vybrat prohlížeč, když jeden nechce jet vůbec, druhý se asi probere až na jaře a třetí neví co chce. Edge nemá ani jednu z těchto vad - nepadá, je rychlý, přehraje rádio z netu aniž by otravoval s "no name" plaginem.

hu

Offline < z >

• Administrátoři
  • Guru
    • Verze Delphi: 7, 2010
« Odpověď #3 kdy: 20-10-2015, 15:42:54 »
nj, bohužel je tam něco špatně a mě se v tom nechce kvůli jednomu nedodělanému edži hrabat :)

Offline oxo

• Guru
    • Verze Delphi: Primárně Lazarus, jinak D7 až aktuální
    • Kluug.net
« Odpověď #4 kdy: 03-11-2015, 20:08:22 »
Chrome s Win 10 mi opakovaně spadnul, Explorer je to nejpomalejší, co jsem kdy viděl, Firefox chce plugin ani nenapíše jakej... To je pak těžký vybrat prohlížeč, když jeden nechce jet vůbec, druhý se asi probere až na jaře a třetí neví co chce. Edge nemá ani jednu z těchto vad - nepadá, je rychlý, přehraje rádio z netu aniž by otravoval s "no name" plaginem.

Tenhle popisek mi připomněl, jak jsme byli nedávno s přítelkyní nakupovat pohory :D Skoro to dopadlo tak, že jsem jí do toho lesa koupil boty na podpatku. Jsem nevěděl, že podobné problémy můžou nastat i při výběru prohlížeče mužským uživatelem :)
Embarcadero Technology Partner, juj. Člen Lazarus týmu, oj.

Offline hlucheucho

• Plnoletý
« Odpověď #5 kdy: 04-11-2015, 11:09:39 »
Když jsme u těch bot. Asi bys nechtěl boty které tlačí, nejdou zavázat tkaničky nebo je neobuješ vůbec. Dívám se na věc z pohledu uživatele. Program by neměl padat jak listí na podzim, jeho start by neměl trvat tak dlouho, že za tu dobu uvaříš večeři a když chce něco doinstalovat, tak by měl jasně napsat co a nebo přímo automaticky nabídnout stažení a doinstalování. Software má být "uživatelsky přátelský".

hu

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Křestní jméno zpěváka Gotta: