Autor Téma: Sháním junior kolegu programáře  (Přečteno 643 krát)

Offline gurroa

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: 5, XE2 a XE7
Sháním junior kolegu programáře
« kdy: 21-07-2016, 12:37:17 »
Ahoj,

do pražského týmu společnosti Medax sháním nového junior kolegu programáře, případně i programátora či kodéra.
Vyrábíme zdravotnické systémy, programujeme v Delphi a už jsme po letech sehraný tým i když sám jsem nastoupil nedávno.
Jsou to samé formuláře, občas komponenta a specifická řešení, spousta SQL dotazů a vychytávek.

Nevyžaduji léta praxe, ale pochopitelně znalost Delphi je výhodou a proto taky sháním nejdřív tady.
Jinak je mi úplně jedno jakým jazykem programuješ, pokud Tobě taky.

Mnohem více si cením neukojitelné touhy tvořit, kreativity, pokrokové lenosti a schopnost zapadnout do týmu nejen s introverty.
Sám jsem před mnoha lety nezačínal jinak, takže vím že to jde.
A abys měl představu o seniorovi, mám za 15 let najeto přes 400 programů a je tam všechno od Delphi, Weby, Java na Androidy až po Ćčko.

Vstupní pohovor tomu odpovídá, hele:
 - chci vidět, co jsi už naprogramoval a nebo kódoval; hlavně jak si to píšeš, protože tam se pozná ledasco, takže si vezmi zdrojáky,
 - budeš mít za úkol vytvořit formulář dle vágního zadání (z praxe) na čas a provedení, přines si na to klidně svoje oblíbené vývojové prostředí,
 - když na to budeš mít, můžeš opravit i zapeklitý SQL dotaz na papíře
 - jestli se zaobíráš i jinou kreativní činností (grafika, hry, malba, hudba, atd.) pochlub se,
 - a jestli nepřijdeš ze školy, vygooglíme spolu reference…

Co nabízíme:
 - hodnocení odpovídající dovednostem
 - velmi dobrý kolektiv
 - něco dovolené, něco teambuildingů
 - zázemí na Roztylech
 - jsme ještě trochu "garážníci", má to své výhody i nevýhody
 - a jestli máš dojem, že Tě Delphi nepřekvapí, něco se naučíš

Máš zájem to zkusit?
Ozvy se mi a domluvíme si termín,

Vašek Semerád

PS: programář je jako programátor, který chápe, že není přístroj; čeština má pak pro jména řemeslníků zažitá pravidla

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Datový typ v Delphi, který má True a False: