Autor Téma: OT- doporučte křeslo  (Přečteno 616 krát)

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
    • Verze Delphi: XE7 professional
Re:OT- doporučte křeslo
« Odpověď #15 kdy: 07-11-2017, 12:51:52 »
OT
Citace
Pro mne je práce na PC zábava a mám rád pohodu
a preto mám
  • monitor 1 920 x 1 200 = viac riadkov
  • otočný výškovo nastaviteľný stojan na monitor. Okrem iných bonusov mám klávesnicu pod monitorom
  • ergonomická klávesnica. Na obyčajnej už neviem písať
  • programovateľná myš. Tá je na nezaplatenie. Viď prílohu
Delphi XE7, FireBird
Expert na kladenie nejasne formulovaných otázok.

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
    • Verze Delphi: XE7 professional
« Odpověď #16 kdy: 07-12-2017, 14:06:11 »
Rád by som vedel či si spokojný, alebo nás stále spomínaš :)  Nečká sa mi ;)
Delphi XE7, FireBird
Expert na kladenie nejasne formulovaných otázok.

Offline Morrison

• Plnoletý
    • Verze Delphi: D5, XE2
« Odpověď #17 kdy: 07-12-2017, 17:17:06 »
To je otázka na mě, Stanislave? Pokud ano, tak musím přiznat, že teď prostě nemám prachy a tak stále ještě sedím na starém křesle rozkousaném od psa :D
nil

Offline Delfin

• Hrdina
  • SW konzultant
    • Verze Delphi: 2009, Tokyo
« Odpověď #18 kdy: 07-12-2017, 17:49:07 »
To je otázka na mě, Stanislave? Pokud ano, tak musím přiznat, že teď prostě nemám prachy a tak stále ještě sedím na starém křesle rozkousaném od psa :D

Fretky jsou vetsi svine ;D
A co chudinky ovce? Koupíš jim snad plovací vesty? Nebo jim nasadíš chůdy? Ještě lepší, kdybys je zkřížil s delfíny na ovce hopkavé!

Offline Morrison

• Plnoletý
    • Verze Delphi: D5, XE2
« Odpověď #19 kdy: 07-12-2017, 18:18:14 »

Fretky jsou vetsi svine ;D

To věřím :) Což mi mimochodem připomíná, že bych měl sehnat odpuzovač kun a vystříkat s tím motorovej prostor auta :)
nil

Offline Ondřej Pokorný

• Guru
    • Verze Delphi: Primárně Lazarus, jinak D7 až aktuální
    • Kluug.net
« Odpověď #20 kdy: 07-12-2017, 20:06:12 »
To věřím :) Což mi mimochodem připomíná, že bych měl sehnat odpuzovač kun a vystříkat s tím motorovej prostor auta :)

Anebo vyměnit motor za vetší, aby se tam žádná zvířátka nedostala :)
Embarcadero Technology Partner, juj. Člen Lazarus týmu, oj.

Offline pf1957

• Padawan
    • Verze Delphi: D2007, XE3, DX10
« Odpověď #21 kdy: 08-12-2017, 06:21:56 »
Což mi mimochodem připomíná, že bych měl sehnat odpuzovač kun a vystříkat s tím motorovej prostor auta :)
No vidis, ja to taky jeste nevystrikal, diky za pripomenuti :-)

Offline našinec

• Hrdina
« Odpověď #22 kdy: 08-12-2017, 10:29:35 »
A veverky či myšičky budou mít pré.  ;D  Pokud to tedy nefunguje jako odpuzovač komárů či kvošů, kdy se pak na Vás naopak slétnou z celého okolí.  ;)

---------------Pozdější dovětek----------------

Pro pobavení taková příhodička. Měl jsem v krabici ve sklepě míček na softtenis. Když jsem krabici pak jednou otevřel, tak jsem vytřeštil oči, otevřel úžasem pusu a pak se začal smát. Zřejmě myši mi z míčku na softtenis udělaly velikostně míček na ping pong. Ale opravdu dodržely tvar!  ;D  ;D  ;D
« Poslední změna: 08-12-2017, 10:58:37 od našinec »

Offline Marek Weyda

• Plnoletý
    • Verze Delphi: Delphi 2007, 10.1 Berlin
« Odpověď #23 kdy: 08-12-2017, 12:22:42 »
Pro pobavení taková příhodička. Měl jsem v krabici ve sklepě míček na softtenis. Když jsem krabici pak jednou otevřel, tak jsem vytřeštil oči, otevřel úžasem pusu a pak se začal smát. Zřejmě myši mi z míčku na softtenis udělaly velikostně míček na ping pong. Ale opravdu dodržely tvar!  ;D  ;D  ;D

A jsou to taky pěkný akrobatky :)

Já dával za okno nádobu na kompost, protože se mi nechtělo pořád běhat na zahradu do kompostéru. Pak jsem ráno jednou dostal málem infarkt, protože jsem tam chtěl něco hodit a vybafla na mě myš. Tak jsem je tam pak několik dní pozoroval a bylo jich několik. Dodneška nechápu, jak se tam dostávaly, musely nějak šplhat po fasádě. To okno je dost vysoko a jinak by se tam nedostaly. Pak mě na přírodu chytřejší přátelé upozornili, že to je u myší normální.

Ale mělo to také vtipný dodatek. Přestal jsem tu nádobu na kompost dávat za okno a začal jsem jí dávat za dveře do sklepa. A jak to dopadlo, je asi všem jasné. Ty myši tam samozřejmě chodily také. Tady jsem ale zjistil, jak se tam dostaly - našel jsem prokousanou díru mezi sklepními místnostmi. Takže jsou to mrchy - akrobatky a ještě hravě prokoušou kde co  :)

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Datový typ v Delphi, který má True a False: