Autor Téma: Mida Converter  (Přečteno 116 krát)

Offline vandrovnik

• Hrdina
    • Verze Delphi: 10.2
Mida Converter
« kdy: 26-11-2017, 22:24:41 »
Zdravím,

máte prosím někdo zkušenost s Mida Converter? Pořád ještě bych rád dostal svoje VCL aplikace na Mac a nejsem rozhodnutý, zda je převést do FMX a nadále už je tak udržovat, nebo použít Cross VCL. (Cross VCL jsem zkoušel - nějakou starší verzi, ale vždycky si na něčem vylámal zuby.)

Díky,

KR

Offline Slappy

• Mladík
  • **
  • Slappy
    • Verze Delphi: 10.2 Tokyo + Vsetky :)
    • unSigned
Re:Mida Converter
« Odpověď #1 kdy: 27-11-2017, 06:36:11 »
Mida aj CrossVCL funguju dobre pre nejake mensie aplikacie, ale pri vacsich si vylamu zuby.
Akonahle pouzivas nejake nestandardne komponenty tak to uz casto nedokazu rozchodit. A je uz len na tebe ako si s tym poradis...

Najjednoduchsie bude ak si proste obe technologie skusis na svojich projektoch a ten, ktory bude lepsie fungovat ponechas.

Zacni s Mida, ten dokonca stoji len par supov (okolo 100 E) a ma dobre vysledky.

CrossVCL je fantasticka technologia (funguje inak ako Mida - ale tento sposob preferujem), je sice drahsia a stoji za nou skuseny vyvojar, ale takisto nefunguje 100%ne.

Moje projekty: http://www.unsigned.sk Tvorba cool dizajnovych instalatorov v NSIS a Inno Setup. Rozsirenie pre Visual Studio a RAD Studio pre tvorbu NSIS a Inno Setup instalatorov.

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D5,D2007, DXE, DXE2 + 2 poslední (Tokyo)
    • O Delphi v češtině
Re:Mida Converter
« Odpověď #2 kdy: 27-11-2017, 09:13:08 »
Pokud jsi zkousel nejakou starsi verzi CrossVCL, tak zkus co nejnovejsi, hodne zlepsuje kompatibilitu. Kazdopadne si myslim, ze port pres CrossVCL bude schudnejsi / aspon podle toho co jsem videl a slo v ruznych konferencich.
Embarcadero MVP - Czech republic

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Křestní jméno zpěváka Gotta: