Databáze > MySQL

C++ Builder XE5 a vzdálená MySQL

(1/8) > >>

hlucheucho:
Ahoj,

používám C++ Builder XE5 Proffesional ed. který bohužel nemá komponenty pro vzdálené připojení k MySQL. Dokoupit rozšiřující balíček nemohu z finančních důvodů. Dále jsem zkoušel MySQL Connector C++ nainstalovat ze zdrojáku, což se nezdařilo. Při překladu jsem dostal 13 chyb převážně odkazujících do souboru stdlib.h.  Jak tuto situaci řešit?

hu

TLama:

--- Citace: hlucheucho  24-03-2014, 11:24:01 ---Ahoj,

používám C++ Builder XE5 Proffesional ed. který bohužel nemá komponenty pro vzdálené připojení k MySQL. Dokoupit rozšiřující balíček nemohu z finančních důvodů. Dále jsem zkoušel MySQL Connector C++ nainstalovat ze zdrojáku, což se nezdařilo. Při překladu jsem dostal 13 chyb převážně odkazujících do souboru stdlib.h.  Jak tuto situaci řešit?

hu

--- Konce citace ---

Asi nejudržovanějším open source balíkem pro práci s několika DB podporujícím i C++ Builder je ZeosLib. Nemyslím si ale, že by začali vykřikovat do světa podporu XE5,
už kvůli té zbastlené mobilní s***ce (i když kdoví, možná se pletu).

hlucheucho:
Možná jsem trochu natvrdlej. Co je myšleno mobilní .... ?

hu

TLama:

--- Citace: hlucheucho  24-03-2014, 12:26:50 ---Co je myšleno mobilní .... ?

--- Konce citace ---

Tím jsem myslel, že nevím, zda autoři ZeosLib budou tvrdit, že je jejich balík kompatibilní s Delphi / C++ Builder XE5, byť by pro Windows desktop být mohl. Jestli se chystají ten balík
upravit i pro mobilní část Delphi nebo C++ Builderu nevím a tudíž u nich nemusí být vidět hláška typu "Delphi / C++ Builder XE5 ready".

hlucheucho:
Z "multiplatformity" od Embarcadera moc nadšený nejsem. Si často říkám, jestli jsem neměl přejít na MS VS. Tyhle problémy s připojením k DB by mne zcela minuly. :( Pozdě bycha honit

hu

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi