Databáze > MySQL

C++ Builder XE5 a vzdálená MySQL

<< < (3/8) > >>

hlucheucho:
ZPlainMySqlConstants.pas jsem našel v adresáři, který píšeš, ale s příponou dcu jsem nenašel ani volbou "hledat" z nab. Start Windows

hu

pf1957:

--- Citace: hlucheucho  24-03-2014, 16:48:47 ---ZPlainMySqlConstants.pas jsem našel v adresáři, který píšeš, ale s příponou dcu jsem nenašel ani volbou "hledat" z nab. Start Windows

--- Konce citace ---
Aha, no to bych ani u zdrojovek od knihovny nikdy nehledal - od toho mam zdrojovky, abych si je prelozil. Ale na to potrebujes Delphi nebo nekoho, kdo ti to ve vhodne verzi prelozi...

Ondřej Pokorný:

--- Citace: pf1957  24-03-2014, 16:57:28 ---
--- Citace: hlucheucho  24-03-2014, 16:48:47 ---ZPlainMySqlConstants.pas jsem našel v adresáři, který píšeš, ale s příponou dcu jsem nenašel ani volbou "hledat" z nab. Start Windows

--- Konce citace ---
Aha, no to bych ani u zdrojovek od knihovny nikdy nehledal - od toho mam zdrojovky, abych si je prelozil. Ale na to potrebujes Delphi nebo nekoho, kdo ti to ve vhodne verzi prelozi...

--- Konce citace ---

Já mám za to, že C++ Builder přeloží normálně .pas soubory. Nebo se pletu?

hlucheucho:
myslím, že dcu v Delphi je něco jako h v C++. Když některý z těchto souborů chybí, pak překlad končí chybou.

hu

TLama:

--- Citace: hlucheucho  24-03-2014, 17:09:25 ---myslím, že dcu v Delphi je něco jako h v C++. Když některý z těchto souborů chybí, pak překlad končí chybou.

hu

--- Konce citace ---

Neé. DCU je doslova Delphi Compiled Unit, což je de-facto přeložený Delphi unita. Delphi nic jako header soubory nemají. Pokud umí C++ Builder překládat Delphi zdrojáky,
pak bys měl mít vše součástí (pár dní naz5 jsem Zeos instaloval do Delphi a jsem si jistý, že mi nic nechybělo).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi