Autor Téma: EET - hotové řešení pro DELPHI  (Přečteno 483 krát)

Offline IBAG2008

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: D6,D7,2010,XE5,D10
EET - hotové řešení pro DELPHI
« kdy: 03-01-2020, 10:54:37 »
Dobrý den

nemáte někdo na prodej hotové řešení pro EET v DELPHI, které by se dalo implementovat do
projektu podporou pro případné budoucí změny?

Zdeněk

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D5,D2007, DXE, DXE2 + 2 poslední (Tokyo)
    • O Delphi v češtině
Re:EET - hotové řešení pro DELPHI
« Odpověď #1 kdy: 03-01-2020, 11:19:59 »
Co znamena hotove reseni? Zkousel jsi tady hledani v archivu? Je tu odkaz na proverenou imlementaci EET, zaroven ti ho najde google. Co s nim mas za problem? Autor ti ho rad proda, pokud ti nestaci stazeni zdarma.
Neverim, ze by ses pred dotazem nepokusil ho najit sam a nenarazil na nej.
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline IBAG2008

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 07-01-2020, 22:34:07 »
Asi máš pravdu nehledal jsem pořádně to zaprvé. Klasická otázka od mého vedení - budeme to EET zítra umět nasadit? ;o)
Prolítnul jsem to co mi najde na řetězec "EET" vyhledávání a přišlo mi, že tam není žádné vlákno které by mi vyhovovalo.

Teď jsem se tomu pověnoval více, ale jestli máš na mysli vlákno  Delphi + EET, tak to je průřez pár let diskuzí, samé verze, samé problémy.
Následně tedy asi vlákno "Implementace Mirus77 EET" s odkazem na projekt - https://github.com/mirus77/build_xmlsoft
Tam mi to ale přestalo být jasné. To musím všechno nainstalovat a nějak zkompilovat, abych dostal nějakej unit nebo komponentu?
Nikde jsem tam neviděl příklad použití.
Proto asi tedy ta otázka na hotové řešení typu: vyberu certifikát, zadám parametry plátce a platby a zavolám odešli....

Zdeněk

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D5,D2007, DXE, DXE2 + 2 poslední (Tokyo)
    • O Delphi v češtině
« Odpověď #3 kdy: 07-01-2020, 22:49:45 »
No skoro: https://github.com/mirus77/DelphiEET, je tam i demo,  k tomu prihrajes libeetsigner.dll od stejneho autora aby jsi nemusel tahat x knihoven.
« Poslední změna: 07-01-2020, 22:51:35 od Radek Červinka »
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline anec

• Mladík
  • **
« Odpověď #4 kdy: 08-01-2020, 06:35:59 »

Offline pepak

• Guru
    • Pepak.net
« Odpověď #5 kdy: 08-01-2020, 07:04:57 »
Taky si myslím, že pokud to OP chce rychle, bezpracně a s podporou, tak by mu Jadu mohlo vyhovovat.

Offline Marek Weyda

• Plnoletý
    • Verze Delphi: Delphi 2007, 10.1 Berlin
« Odpověď #6 kdy: 08-01-2020, 10:04:32 »
Poor
Rated 2 times
Taky si myslím, že pokud to OP chce rychle, bezpracně a s podporou, tak by mu Jadu mohlo vyhovovat.

Rychle, bezpracně a s podporou … lépe bych to nevyjádřil, dobrá tečka za touto diskuzí. Nač by si přeci programátor namáhal mozek. Až budu ke stáru na operačním sále třeba s nemocným srdcem a přijde kardiochirurg, tak sedne k notebooku a začne googlit, kdo by mu to rychle, bezpracně a s podporou odoperoval … když programátor nové doby nebude muset umět myslet, nač by přeci kardiochirurg musel umět operovat.

Jsem ale zvědavý, jak to bude fungovat, až ta rychlá bezpracná podpora najednou už nebude ...

Offline pepak

• Guru
    • Pepak.net
« Odpověď #7 kdy: 08-01-2020, 10:49:16 »
Excellent
Rated 2 times
Rychle, bezpracně a s podporou … lépe bych to nevyjádřil, dobrá tečka za touto diskuzí. Nač by si přeci programátor namáhal mozek. Až budu ke stáru na operačním sále třeba s nemocným srdcem a přijde kardiochirurg, tak sedne k notebooku a začne googlit, kdo by mu to rychle, bezpracně a s podporou odoperoval … když programátor nové doby nebude muset umět myslet, nač by přeci kardiochirurg musel umět operovat.
Požadavek nebyl na to, jak to udělat správně, jak to udělat s porozuměním, jak minimalizovat externí závislosti, jak to mít zadarmo, atd. Požadavek byl v duchu "mám na to půl dne a potřebuju, aby to nějak chodilo", a to Jadu docela dobře plní (IMHO lépe než DelphiEET). Že se ti takový přístup nelíbí chápu, já také nejsem nadšený, pokud jsou programy vyvíjeny takovým způsobem, ale požadavky praxe jsou jasné.

Kromě toho s tebou nesouhlasím v hodnocení, že toto je situace "programátor nové doby nebude muset umět myslet". Pleteš si "schopnost myslet" s "nepotřebuji řešit čas ani peníze". Ty praktické ohledy vůbec nesouvisí s tím, jak dobrý dotyčný je.

Offline Marek Weyda

• Plnoletý
    • Verze Delphi: Delphi 2007, 10.1 Berlin
« Odpověď #8 kdy: 08-01-2020, 15:34:29 »
Požadavek nebyl na to, jak to udělat správně, jak to udělat s porozuměním, jak minimalizovat externí závislosti, jak to mít zadarmo, atd. Požadavek byl v duchu "mám na to půl dne a potřebuju, aby to nějak chodilo", a to Jadu docela dobře plní (IMHO lépe než DelphiEET). Že se ti takový přístup nelíbí chápu, já také nejsem nadšený, pokud jsou programy vyvíjeny takovým způsobem, ale požadavky praxe jsou jasné.

Kromě toho s tebou nesouhlasím v hodnocení, že toto je situace "programátor nové doby nebude muset umět myslet". Pleteš si "schopnost myslet" s "nepotřebuji řešit čas ani peníze". Ty praktické ohledy vůbec nesouvisí s tím, jak dobrý dotyčný je.

Ehm, ehm, tady jsem si na 100 procent jistý, že platí pořekadlo - já o voze a on o koze. Asi jsme se moc nepochopili, ale to je OK. V diskuzi ani nemá cenu pokračovat, dotyčný se dozvěděl, co potřeboval a já své myšlenky dnes už vysvětlovat nehodlám, protože musím nechat taky do zítra hlavu odpočinout. Hezké odpoledne přeji.

Offline Petr P.

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: Turbo Delphi 2006
« Odpověď #9 kdy: 08-01-2020, 15:56:11 »
Já požívám free knihovnu openeet-lite.dll.   
https://github.com/vlastikcocek/openeet/tree/master/dotnet/delphi_test
« Poslední změna: 08-01-2020, 16:00:07 od Petr P. »

Offline IBAG2008

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 09-01-2020, 14:39:58 »
Děkuji za nakopnutí. Alespoň jsme v tomto vlákně sumarizovali jaké jsou možnosti, placené i neplacené verze.
Ještě jsem se nerozhodl jaké řešení použiji, ale určitě co nejjednodušší.
Naštěstí mám verze OS jen Win10.

díky Z.

Offline zj

• Nováček
  • *
« Odpověď #11 kdy: 10-01-2020, 13:22:25 »
Používáme JADU eet.dll asi na 500 PC s W7 až W10 a naprostá spokojenost, měl jsem obavu z toho, že to je v .NETu ale je to bez problémů. Autor je velmi vstřícný, cena pro neomezený počet nasazení v rámci našeho produktu byla cca 3 člověko-dny. Podporuje změny v EET - např. připravované změny v šifrování měl hotové už před vánoci.

Z.J.

Offline vlatik.c

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: Turbo Delphi 2006
« Odpověď #12 kdy: 11-01-2020, 22:55:43 »
Já požívám free knihovnu openeet-lite.dll.   
https://github.com/vlastikcocek/openeet/tree/master/dotnet/delphi_test

Ahojte,

TLS1.3 podporuje Microsoft Visual Studio Community 2019 spolu s framework 4.8.

na https://github.com/vlastikcocek/openeet/tree/master/dotnet/openeet-lite
upraven řádek v EetRegisterRequest.cs

ServicePointManager.SecurityProtocol = SecurityProtocolType.Tls12 | SecurityProtocolType.Tls11;
na
ServicePointManager.SecurityProtocol = SecurityProtocolType.Tls13 |  SecurityProtocolType.Tls12 | SecurityProtocolType.Tls11;

Věděl by někdo co je třeba ještě upravit?
V Playgroundu vypli staré šifrování a fik na win10 dostanu... :)

Vlastik Čoček