Autor Téma: Mimořádná slevová akce  (Přečteno 969 krát)

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D5,D2007, DXE, DXE2 + 2 poslední (Tokyo)
    • O Delphi v češtině
Mimořádná slevová akce
« kdy: 03-11-2017, 12:26:18 »
Vypadá to, že do pondeli do 10:00 bude na vše 30% sleva, at uz se jedná o přídavné balíčky, nebo Delphi. Snad by to mělo být i u nás a mail se někde rozesílá.

Podrobnosti ještě nevím, a timing je fakt perfektni :-(
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • O Delphi v češtině
Re:Mimořádná slevová akce
« Odpověď #1 kdy: 03-11-2017, 17:40:27 »
Odkaz na akci je http://bit.ly/TricetProcent.

Offline Slappy

• Plnoletý
  • Slappy
    • Verze Delphi: 10.2 Tokyo + Vsetky :)
    • unSigned
« Odpověď #2 kdy: 04-11-2017, 11:37:09 »
Vypadá to, že do pondeli do 10:00 bude na vše 30% sleva, at uz se jedná o přídavné balíčky, nebo Delphi. Snad by to mělo být i u nás a mail se někde rozesílá.

Podrobnosti ještě nevím, a timing je fakt perfektni :-(

Ano, ta zlava naozaj plati - len upresnenie: do pondelka 10:30.  Dostavam emaily od EmbT sales USA a aj Embt.biz (CR a SR) a ponukaju rovnako 30%.

Je to super zlava, naozaj sa to oplati a nacasovanie je fajn (koncom roka ostavaju vsetkych volne financie a je mozne ich minut a dat si to do nakladov) takze nechapem ten :-(

Avsak tato zlava by nemala byt zapocitana na embt.cz. Dovod je v tom, ze nevidim povodnu cenu, ja si to rad pekne porovnavam a prepocitavam a sledujem ako sa cena vyvija atd. :)
Moje projekty: http://www.unsigned.sk Tvorba cool dizajnovych instalatorov v NSIS a Inno Setup. Rozsirenie pre Visual Studio a RAD Studio pre tvorbu NSIS a Inno Setup instalatorov.

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • O Delphi v češtině
« Odpověď #3 kdy: 04-11-2017, 18:01:32 »

Avsak tato zlava by nemala byt zapocitana na embt.cz. Dovod je v tom, ze nevidim povodnu cenu, ja si to rad pekne porovnavam a prepocitavam a sledujem ako sa cena vyvija atd. :)

Je i na embt.cz, viz ten odkaz, ale je pravda, ze tam nejsou puvodni ceny. Ten smailik je protoze to plati do pondelniho dopoledne a to je hv pripade nejake firmy hodne narychlo.

Offline Ján Masaryk

• Mladík
  • **
    • Verze Delphi: 2010
« Odpověď #4 kdy: 04-11-2017, 18:16:43 »
Princíp tejto zľavy je v tom, že v základnej cene je ročné predplatné.

Tak ako píše Radek, v IT brandži sa nekupuje stádovitým systémom ala "mimoriadna akcia v Lídli", teda podľa mňa toho veľa nepredajú.

Môj názor je taký, že pokiaľ by neobmedzovali upgrade a posunuli ho napr. po D2009 (prvé Unicode), tak by
nestíhali vybavovať objednávky  :)
Zatiaľ radšej počkám s upgrade, či ich to náhodou nenapadne  ;)

Ospravedlňujem sa za OT, ale mám jednu otázku na Radka.

Posledná verzia (samozrejme bez FMX) umožňuje kompilovať pod Linux.
Dokážu tieto linuxové aplikácie bežať aj na platforme ARM - Raspberry Pi + Raspbian ?

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • O Delphi v češtině
« Odpověď #5 kdy: 04-11-2017, 19:37:05 »
Princíp tejto zľavy je v tom, že v základnej cene je ročné predplatné.

Delphi se poslední 2 roky prodává jen s předplatným.

Citace
Posledná verzia (samozrejme bez FMX) umožňuje kompilovať pod Linux.
Dokážu tieto linuxové aplikácie bežať aj na platforme ARM - Raspberry Pi + Raspbian ?
Ne, Linux je jen 64bit pro Intel a AMD. Pro zatím jediná možnost je tam dát Android (distribuce existují) a pak ti bude fungovat normální Delphi Android kompilátor.

Offline Ján Masaryk

• Mladík
  • **
« Odpověď #6 kdy: 04-11-2017, 20:48:35 »
Ďakujem, za odpoveď.

Robiť na Androide, to radšej Linux a Lazarus.

Neuvažujú o podpore ARM a Linuxu ?
Lazarus takúto možnosť má - tam je možnosť zvoliť si kompiláciu podľa typu CPU.

Mimochodom, ARM by nemali ignorovať, je to budúcnosť. Microsoft už má emulátor, ktorý dokáže na Snapdragon 835 spúšťať 32bit Win aplikácie. Preto zabili Windows mobile, už ho nepotrebujú. Wmobile bolo iba klamanie telom...

Offline Delfin

• Guru
  • SW konzultant
    • Verze Delphi: 2009, Tokyo
« Odpověď #7 kdy: 04-11-2017, 22:07:09 »
Neuvažujú o podpore ARM a Linuxu ?

Uvazuji:

"The new compiler does not include Linux ARM platforms, which we are considering for the future."
I'm a soldier, so don't panic!

Offline Ján Masaryk

• Mladík
  • **
« Odpověď #8 kdy: 04-11-2017, 22:42:48 »
Bolo načase, ale aj tak sú 2 až 3 kroky za MS.
Mimochodom, je otázka času, kedy MS predstaví Windows 10 pre ARM bez emulátora a tým pádom Android pôjde do kytiek a iOS ostane pre ...
Čaká nás zaujímavé obdobie...
« Poslední změna: 04-11-2017, 22:56:09 od Ján Masaryk »

Offline Delfin

• Guru
  • SW konzultant
« Odpověď #9 kdy: 05-11-2017, 02:08:01 »
Bolo načase, ale aj tak sú 2 až 3 kroky za MS.

To dost. A opet za tezke $. Ubohost vidim uz v tomto komentari:

- Linux ARM we are considering for the future, but still need a stronger business case (I mean, it is nice to have, but is it something developers will be willing to pay for?)

Co cekaji? Co prinesou prevratneho? Psani v Object Pascalu v dobe kdy je temer mrtvy? Dovoli si vydat RAD Studio s neotestovanym kodem (nektere metody napr. Android platformy jsou prazdne! ani TODO item) a chteji za to cele tisice eur. I MS vyvojove prostredi je zdarma, napr. C# je open source a ma miliony uzivatelu. Takze na Marcuv komentar citovany vyse (z tohoto blog postu) bych za sebe dodal, ze si nemyslim ze by vyvojari za tuto "vymozenost" chteli platit. Tedy urcite ne ja ;) Dnesnim vyvojarum spis prospeje zbavit se Object Pascalu nez s napetim cekat na update produktu ktery si (s chybami uvnitr) koupili.
« Poslední změna: 05-11-2017, 02:15:01 od Delfin »

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
    • Verze Delphi: XE7 professional
« Odpověď #10 kdy: 05-11-2017, 08:39:22 »
Za slovo update si zabudol napísať "(s chybami uvnitr) ".
Ja som pozeral na tie ceny a netuším koľko by som ja mal zaplatiť. Upgrade z XE7 professional. A mať vieru, že by som nemusel znova kúpiť FireDAC addon. Nevidel som, žeby súčasťou D10 bola Castalia. Už som si na ňu zvykol, aj keď robí dosť paseku.
Nemienim to kupovať, lebo mne ako amatérovi pracujúcemu len s Windows VCL to nič závratné neprináša. To XE7 s generikami a spol. bolo niečo iné.
Delphi XE7, FireBird
Expert na kladenie nejasne formulovaných otázok.

Offline Slappy

• Plnoletý
  • Slappy
    • unSigned
« Odpověď #11 kdy: 30-12-2017, 14:40:53 »
Momentalne prebieha dalsia zlavova akcia:

Citace
Get 40% OFF NOW! Two Days Only Flash Sale!

Save 40% on RAD Studio, Delphi, C++Builder

Ends 31st December
Moje projekty: http://www.unsigned.sk Tvorba cool dizajnovych instalatorov v NSIS a Inno Setup. Rozsirenie pre Visual Studio a RAD Studio pre tvorbu NSIS a Inno Setup instalatorov.

Offline Delfin

• Guru
  • SW konzultant
« Odpověď #12 kdy: 30-12-2017, 18:19:24 »
Excellent
Rated 1 time
Momentalne prebieha dalsia zlavova akcia:

Citace
Get 40% OFF NOW! Two Days Only Flash Sale!

Save 40% on RAD Studio, Delphi, C++Builder

Ends 31st December

Porad stejny kolobeh. Co nevidet vydaji novou verzi Delphi (kde bude spousta oprav a novych neotestovanych komponent), a po ni dalsi akci :) Visual Studio je stale zdarma pro jednotlivce nebo spolecnost s 250 stroji/programatory prip. celkovym ziskem spolecnosti do 1 milionu dolaru rocne ::)

Offline Slappy

• Plnoletý
  • Slappy
    • unSigned
« Odpověď #13 kdy: 31-12-2017, 09:09:35 »
Excellent
Rated 1 time
Porad stejny kolobeh. Co nevidet vydaji novou verzi Delphi (kde bude spousta oprav a novych neotestovanych komponent), a po ni dalsi akci :) Visual Studio je stale zdarma pro jednotlivce nebo spolecnost s 250 stroji/programatory prip. celkovym ziskem spolecnosti do 1 milionu dolaru rocne ::)

Ved to je v poriadku, vyvojovy cyklus a sposob licencovania Embt je taky nestastny, ze to uz horsie nemoze byt.

Tieto informacie su pre ludi, ktori sa zaujimaju o kupu (alebo maju nejaku velmi staru verziu a chcu novu) aby vedeli, ze proste netreba kupovat hned, ale treba cakat na akciu a kupit vtedy. Dokonca aj v takejto super zlave je cena este stale vysoka, cize treba si to dobre spocitat.

Co sa tyka Visual Studia, tak tomu sa samozrejme neda konkurovat. Len vyvojovy tim VS ma 1000+ ludi a maju neobmedzeny rozpocet. Takisto Microsoft dokaze dumpovat ceny a davat vsetko zadarmo aj X rokov, len aby ludia presli na VS, je to proste ina liga.

Offline JaroB

• Guru
    • Verze Delphi: D2007, XE2, XE6
« Odpověď #14 kdy: 31-12-2017, 11:31:45 »
Excellent
Rated 1 time
To je asi jiná otázka politik. I kdyby bylo Delphi od nového roku zadarmo, nemožno očekávat, že se začne masově šířit. Rozhodnutí o použití v projektech mají projektový manažeři a management obecně a Česku třeba i subdodavatelské firmy, které dotahujou jen takové technologie, které jsou výhodné jen a jen pro ně a nikoliv pro zákazníka. A taky, podnikový segment aplikací je jiný než obzor amatérského programátora :) ;)

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Kolik je šest plus čtyři (slovem):