Databáze > Ostatní DB

SQLite: TFDSQLiteFunction využitie parametra Aggregated

<< < (5/5)

99610:
Neni zac! ;) Btw. uz jsem o tom predavani agregacniho kontextu i psal:

[quote  link=topic=16094.msg99528#msg99528 date=1522256843]
Zkousel jsem predani agregacniho kontextu (uzivatelska data alokovana SQLite pomoci funkce sqlite3_aggregate_context) a predani probehne spravne, cili ty ruzne kontexty mezi kalkulaci a finalizaci jsou ze strany SQLite umyslem. Jen se na to nemyslelo ve FireDAC (nejspis nikdo netestoval).
[/quote]

miroB:

--- Citace: Delfin  06-04-2018, 19:49:25 ---Neni zac! ;) Btw. uz jsem o tom predavani agregacniho kontextu i psal:

--- Citace: Delfin  28-03-2018, 19:07:23 ---Zkousel jsem predani agregacniho kontextu (uzivatelska data alokovana SQLite pomoci funkce sqlite3_aggregate_context) a predani probehne spravne, cili ty ruzne kontexty mezi kalkulaci a finalizaci jsou ze strany SQLite umyslem. Jen se na to nemyslelo ve FireDAC (nejspis nikdo netestoval).

--- Konce citace ---

--- Konce citace ---
Tak to sa teda cudujem, ze nikto nepotreboval a netestoval, lebo FireDAC tu nie je tyzden, ani mesiac..

99612:

--- Citace: Miroslav Baláž  06-04-2018, 19:51:16 ---Tak to sa teda cudujem, ze nikto nepotreboval a netestoval, lebo FireDAC tu nie je tyzden, ani mesiac..

--- Konce citace ---

Nic noveho ::) Alespon ze ten report predali bez zbytecneho vyptavani Internal Dev tymu. Pamatuju si jak v minulosti nejaky (mozna fiktivni) Japonec skoro ke kazdemu reportu pozadoval prilozit ukazkovy projekt.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi