Autor Téma: Automatické aktualizace win10  (Přečteno 312 krát)

Offline jarex

• Plnoletý
Automatické aktualizace win10
« kdy: 11-09-2018, 13:52:52 »
Potřeboval bych je prostě vypnout, zničit, zakázat, vykostit, zabít, zadupat, odtrhnout.

Vypnout službu, která to dělá je jedna věc, ale ona se zase zapne. Dělají z lidí trotly.

Nenapadlo by někoho jak zařídit v delphi například zakázání Windows update při každém startu PC?

Nechci nový drivery, a aktualizace. PROSTĚ NECHCI. CHCI to co mi funguje a ne nový driver, který odkur.í celý systém.

Díky za případné rady.
D2007 Professional

Offline našinec

• Hrdina
Re:Automatické aktualizace win10
« Odpověď #1 kdy: 11-09-2018, 14:56:12 »
Způsobů je plno. Ale evidentně potřebuješ nějaké jednoduché řešení. Můžeš zkusit tohle: https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-1/;)

Offline jarex

• Plnoletý
« Odpověď #2 kdy: 11-09-2018, 15:47:19 »
Díky za odpověď. Vyzkouším. Mám to pro zařízení s W10 zapíchlé do HDMI TV, kde zobrazuji průběh hry na zábavné elektronice.
Ale spíše by se mi hodilo, aby si to program, který mám napsaný v Delphi řešil sám. Ale i toto řešení mi pomůže, takže ještě jednou dík.
D2007 Professional

Delfin z tabletu

• Host
« Odpověď #3 kdy: 11-09-2018, 23:25:07 »
Zkus upravit registry. Nezkousel jsem!

Offline JM

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 12-09-2018, 21:13:24 »
Když to nejde po dobrém, co to zkusit po zlém?  W10 ukládá stažené soubory do C:\Windows\SoftwareDistribution. A co kdyby tam ten adresář vůbec nebyl? V nouzovém režimu ho přejmenovat a na jeho místo podstrčit soubor téhož jména, aby si nemohl vytvořit nový.

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Kolik je šest plus čtyři (slovem):