Autor Téma: Nedaří se mi načíst data  (Přečteno 1618 krát)

Delfin instaluje

• Host
Re:Nedaří se mi načíst data
« Odpověď #30 kdy: 18-09-2018, 23:28:45 »
Ale nevadi, pro reseni dalsiho trivialniho problemu staci odcestovat vesmirem za nalezenim vyssi inteligence s balickem prazenych buraku ;D ;D Sorry, ja byl vzdycky sarkastik. Ta omluva samozrejme neni Tobe, pepaku :)

Offline pepak

• Guru
    • Pepak.net
« Odpověď #31 kdy: 19-09-2018, 06:10:32 »
Ale nevadi, pro reseni dalsiho trivialniho problemu staci odcestovat vesmirem za nalezenim vyssi inteligence s balickem prazenych buraku ;D ;D Sorry, ja byl vzdycky sarkastik. Ta omluva samozrejme neni Tobe, pepaku :)
Pouze dvě pozorování, vem si z nich, co považuješ za vhodné.

1) Možná by bylo vhodnější odpovídat až poté, co si zadané téma přečteš. Sice nebudeš mít tolik příspěvků, ale zase budou k věci.

2) Nějak postrádám to tvoje řešení, které nevyžaduje ani programování ani regexpy. Nezapomeň, mělo by být dramaticky jednodušší a rychlejší než to moje regexpové ve FARu, které jsem psal minutu. Jinak se trochu ztratí ta údernost srovnání s cestou vesmírem.

Offline vangog

• Hrdina
    • Verze Delphi: 7
« Odpověď #32 kdy: 19-09-2018, 09:33:43 »
Podobně jako zrovna teď potřebuju ve všech souborech nahradit <START> za new_line + carriage_return (vložení nového řádku místo <START>). Použiju to jednou a nikdy více.

Pro tohle, je podle Tebe pepaku treba psat aplikaci? Nebo se ucit regex? OMG ::) ;D

Pro toto konkrétně regex není třeba, ale já si zvolil přístup s regex, protože s tím beztak v budoucnosti budu pracovat. Psát aplikaci - jinou aplikaci nemám a neznám. Je roztzhodně jednodušší si ji napsat, což je rychlejší než studovat dokumenty jiné aplikace, kterou bych si dle doporučení měl stáhnout.