PHP a RadPHP > Obecné

Používá ještě někdo RadPHP XE/XE2 nebo HTML5Builder?

(1/2) > >>

Honza:
Já používám RadPHP XE, ve kterém v dnešní době používám šablony Smarty a pro responzivní web design knihovnu Bootstrap. Vypadá to možná trochu komplikovaně, ale první naklikám komponenty na formuláře a aplikaci odladím bez Smarty a Bootstrapu a poté, až aplikace funguje, tak přidám šablony Smarty a knihovnu Bootstrap pro lepší design aplikace. Jak jste na tom ostatní. Používáte HTML5Builder, když je součástí RAD Studia, nebo vám PHP jayzk nevoní? Co používáte pro webové aplikace, stále ještě IntraWEB?

darek:
Jako klient Web brokeru v Delphi je RadPHP dobry nastroj.

jirka52:
Ahoj,
dávám přednost NetBeans 8.2 -> PHP, javascript, MySql + html. Výsledek je vždy lepší než HTML5Builder. Ten mám také, ale zavrhnul jsem jej.

Honza:
Ahoj Jirko52,

jaký používáš PHP Framework případně knihovnu pro Javascript, protože NetBeam je předpokládám jen editor PHP. Html5Builder se také dá podívat také jen jako PHP,JavaScript a HTML editor a debuger. Ale má vestavěný PHP Framework RPCL pro vývoj DB webových a jiných aplikací.

jirka52:
Ahoj,
Symfony, nyní verzi 4. Maximální spokojenost, před měsícem jsem projekt z Symfony 3 převedl na verzi 4, vše jednoduché s příklady.
https://symfony.com/
Aplikace běží zde:
https://tools.tdk.eu/mdt/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi