Autor Téma: nainstalování NativeJpg133  (Přečteno 1503 krát)

Offline vangog

• Plnoletý
    • Verze Delphi: 7
Re:nainstalování NativeJpg133
« Odpověď #30 kdy: 03-11-2018, 08:00:02 »
AggPasMod-master\Packages:

D2010
RX
RX1
RX2
XE
XE2
XE3
XE4
XE5
XE6
XE7
XE8

AggPasDesLaz.lpk
AggPasDesLaz.pas
AggPasRunLaz.lpk
AggPasRunLaz.pas
cmd.exe.lnk

AggPasMod-master\Source\Platform\win:

AggFileUtils.pas
AggPlatformSupport.pas
AggWin32Bmp.pas

V readme se píše:

Installation
------------
Once the project has been checked out or downloaded, it can be installed in the IDE by installing the runtime and the design-time packages for the given Delphi/Lazarus version. However, before that some directories must be known by the IDE. Please specify these manually until the packages complile.
« Poslední změna: 03-11-2018, 08:03:23 od vangog »

Offline Delfin

• Guru
  • SW konzultant
    • Verze Delphi: 2009, Tokyo
« Odpověď #31 kdy: 03-11-2018, 14:54:43 »
Ty ale nemas Unicode verzi Delphi.
I'm a soldier, so don't panic! I know the underground! I like WTFPL license! No more Google, go duck, go!

Offline vangog

• Plnoletý
« Odpověď #32 kdy: 03-11-2018, 17:45:10 »
Asi to vzdám. Ještě mě ale napadla jedna možnost a sice zkusit si napsat vlastní mini-parser a mini-render pro svg. Který by vykresloval jen základní tvary jako path, rectangle. Popis svg je na w3.org. V rozparsování problém nevidím, GDI+ má funkce na to abych si to mohl vykreslit, ale nevím zda má i funkce na takové věci jako jsou kulaté rohy a opacity, což by měl mít asi někde ve formátování, ale nevím kde. Aspoň bych se seznámil se GDI+ - jen nevím zda budu mít energii a chuť to dokončit.

Offline vandrovnik

• Guru
    • Verze Delphi: 10.2
« Odpověď #33 kdy: 03-11-2018, 18:58:41 »
Asi to vzdám. Ještě mě ale napadla jedna možnost a sice zkusit si napsat vlastní mini-parser a mini-render pro svg. Který by vykresloval jen základní tvary jako path, rectangle.

A není něco hotového? Neřekl bych, že se tím prokoušeš za jedno či dvě odpoledne...
Např. https://github.com/ekot1/DelphiSVG (nezkoušel jsem)

Offline vangog

• Plnoletý
« Odpověď #34 kdy: 03-11-2018, 22:12:45 »
Asi to vzdám. Ještě mě ale napadla jedna možnost a sice zkusit si napsat vlastní mini-parser a mini-render pro svg. Který by vykresloval jen základní tvary jako path, rectangle.

A není něco hotového? Neřekl bych, že se tím prokoušeš za jedno či dvě odpoledne...
Např. https://github.com/ekot1/DelphiSVG (nezkoušel jsem)

Delphi SVG jsem zkoušel a to mi nešlo.

Já to prakticky rozparsované mám, jen se podívat na ty funkce GDI jak se s tím pracuje.

Offline Daniel_Andrascik

• Hrdina
    • Verze Delphi: D2007, XE3
« Odpověď #35 kdy: 07-11-2018, 23:06:27 »
Na SVG som toho pred 3 rokmi dost vela vyskusal a ako jednoznacne najlepsia mi prisla kniznica http://www.riversoftavg.com/svg.htm Je sice platena ale ta cena nejakych 60€ nie je nijako zavratna a projekt sa stale niekolkokrat rocne updatuje a ked som to v tej dobe skumal tak tato kniznica mala najviac features a vychytavok. Podporuje jak VCL tak FMX aj na Androide bezi. Aj s podporou vsetkych SVG specifikacii na tom bola najlepsie, aj ked 100% ju nepodporuje. Ale to asi ani ziadna ina. Vtedy som nenasiel ziadnu dostatocne prepracovanu free alternativu. Dnes uz neviem.

Offline Delfin

• Guru
  • SW konzultant
    • Verze Delphi: 2009, Tokyo
« Odpověď #36 kdy: 08-11-2018, 06:40:31 »
Na SVG som toho pred 3 rokmi dost vela vyskusal a ako jednoznacne najlepsia mi prisla kniznica http://www.riversoftavg.com/svg.htm

Delphi SVG je levnejsi. Ani ta vsak nejspis nebude podporovat Delphi 7. Napr. AggPas, jenz jsem zminoval ma podporu Delphi 7 a minimalne zaklady SVG umi. Ze se OP mozna obava zeptat na ukazku neni muj problem (ukazky autora jsou pomerne slozite, to uznavam).
I'm a soldier, so don't panic! I know the underground! I like WTFPL license! No more Google, go duck, go!

Offline vangog

• Plnoletý
« Odpověď #37 kdy: 09-11-2018, 17:46:42 »
Na vykreslování použiju graphics32 nepotřebuju toho mnoho. Tahle knihovna dělá všechnu práci za mě  ;)

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Datový typ v Delphi, který má True a False: