Autor Téma: TTrayIcon v FMX  (Přečteno 1156 krát)

op

• Host
Re:TTrayIcon v FMX
« Odpověď #30 kdy: 02-03-2019, 09:46:47 »
Rated 2 times
Sakra, když si najedu myší na komponentu na paletě, tak se mi v hintu ukáže, jaké platformy podporuje. V čem je problém? Já teda číst umím a tuto informaci si přečtu a zařídím se podle ní.

A jak chceš vyřešit, když v budoucnosti bude přidána nějaká platforma, která nepodporuje hromadu už existujících komponent? To ty komponenty z frameworku najednou smažeš a přesuneš je do nějakých modulů?

Přijdu do obchodu s brzdovýma destičkama a na regálu jsou všechny možné brzdové destičky s nápisem, na jaké auto se dají namontovat. Podle tebe mají být brzdové destičky podpultovka a nemají být ukazovány, jenom protože neexistuje jedna univerzální brzdová destička pro všechna auta? A co teprv auta s bubnovými brzdami. Ne, brzdové destičky se nesmí ukazovat v regálech, ale musí se kupovat podpultově!

Ty systematicky ignoruješ moje argumenty. Navíc tu řešíme 2 různé věci a ty je mícháš dohromady:
  • Tvůj názor, že TTrayIcon nemá v FMX paletě co dělat. (To je subjektivní a dá se o tom polemizovat.)
  • Tvůj výrok
    Citace
    komponenty FMX jsou od toho aby konkretni funkcionalitu nejak sjednotily, coz v tomto pripade [TTrayIcon] nelze
    - to je objektivní nepravda, a ten výrok jsem už několikrát vyvrátil. Funkcionalitu TTrayIcon sjednotit pro platformy s tray icon lze a má to smysl. Podobné komponenty už v FMX existují, je důvod aby TTrayIcon v budoucnosti existovala taky.

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Kolik je šest plus čtyři (slovem):