Autor Téma: MainMenu - ako sa vyhnúť získaniu focusu pri stlačení Alt  (Přečteno 365 krát)

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
    • Verze Delphi: XE7 professional
Re:MainMenu - ako sa vyhnúť získaniu focusu pri stlačení Alt
« Odpověď #15 kdy: 02-05-2019, 09:18:33 »
Ja tie hotkey ani nepoznám :)
Všetko mi zmizlo a po opätovnom stlačení sa zobrazilo v pôvodnom stave. To by snáď nemalo vadiť.
Samozrejme, že to prepracujem podľa vašich rád a odporúčaní.
Delphi XE7, FireBird
Expert na kladenie nejasne formulovaných otázok.

Online vandrovnik

• Guru
    • Verze Delphi: 10.3
« Odpověď #16 kdy: 02-05-2019, 09:32:22 »
No jestli má cenu se zabývat tím, jak zabránit uživateli v použití tlačítka Minimalizovat, když tím Win+D minimalizuje všechno najednou.

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
« Odpověď #17 kdy: 02-05-2019, 12:51:59 »
Už som si spomenul na hlavný dôvod ;D  Nechcel som aby užívateľ nechal visieť uzamknutý záznam. Teraz mi to už nehrozí. Pokročil som a príkazy Edit a Insert len nastavujú príznak.
Delphi XE7, FireBird

Online Delfin

• Padawan
  • SW konzultant
    • Verze Delphi: 2009, Tokyo, Rio
« Odpověď #18 kdy: 02-05-2019, 13:48:58 »
Spis nez abych uzivatele omezoval bych jej upozornil. V pripade minimalizace modalniho editacniho okna bych mu alespon zobrazil varovani s tim ze muze blokovat zamkem zaznamu jine uzivatele. Btw. tech situaci muze byt vice, co takove uspani pocitace (uzivatel si skoci trebas do krcmy na halusky a par borovicek a mezitim uspi pocitac)?
I'm a soldier, so don't panic! I know the underground! I like the WTFPL license! No more Google, go duck, go!

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
« Odpověď #19 kdy: 02-05-2019, 14:18:10 »
Spis nez abych uzivatele omezoval bych jej upozornil. V pripade minimalizace modalniho editacniho okna bych mu alespon zobrazil varovani s tim ze muze blokovat zamkem zaznamu jine uzivatele. Btw. tech situaci muze byt vice, co takove uspani pocitace (uzivatel si skoci trebas do krcmy na halusky a par borovicek a mezitim uspi pocitac)?
Už sa tak stalo ;)  Ako som hore písal, ja žiaden záznam nezamykám. Takže mi je úplne jedno čo užívateľ vystrája. To v minulosti nebolo.
Delphi XE7, FireBird