Fórum, návrhy atd. > Obecné

Spameři

<< < (2/2)

Radek Červinka:

--- Citace: Jirka  07-08-2019, 11:28:34 ---
--- Citace: Radek Červinka  06-08-2019, 10:30:35 --- Pro zajímavost, byla vyzkoušena otázka, kterou mohou znát jen češi, tj. křestní jméno zpěváka Gotta, a zatím to byl největší průnik.
Tak teď zkouším otázky s odpovědí s diakritikou (capcha je tam stále už asi tři roky).

--- Konce citace ---

Snad by se nemělo zapomínat ani na kolegy ze Slovenska  ;)
Možná by se hodila kontrolní otazka z oblasti DELPHI ..

--- Konce citace ---

Ta tam byla, ale to bylo slabe, byl tam dotaz na Datový typ ano - ne a druha byla na datovy typ složeny z Char.
Klidně sem něco nadhod :-) Více hlav více nápadů

Jirka:

--- Citace: Radek Červinka  07-08-2019, 12:20:34 ---Klidně sem něco nadhod :-) Více hlav více nápadů

--- Konce citace ---

Například
1. otázka - příjmení 1. československého prezidenta 
2. otázka - firma která poprvé uvedla Delphi na trh

(kdo to neví z hlavy může si to jednoduše dohledat)

pf1957:

--- Citace: Radek Červinka  07-08-2019, 12:20:34 ---Klidně sem něco nadhod :-) Více hlav více nápadů

--- Konce citace ---
Neni jasna motivace debilu, kteri tohle delaji. Ale klidne to muze byt clovekem asistovane a pak s Google vyhledavacem a translatory nema jakakoli otazka sanci obstat. Pokud nejaka otazka, tak nahodne vybirat z dost velke mnoziny, jako to kdysi delavaly hry (tedy ja uz zadnou hru 25+ let nevidel), ktere chtely zabranit vstupu nezletilcum

--
Kdyz jsem si kdysi v drevnich dobach internetu hral s vyvojem crowleru, ktery slepe generoval vsechny verejne IP adresy a zkousel, co na nich prohledavanim do hloubky vyloudi, tak jsem krome sofistikovaneho algoritmu na planovani poctu soucasne bezicich threadu mel taky journal, kam jsem podle kategorii psal, co se nepovedlo.

A to jsem pak ev. zkoumal, testoval a opravoval pripadne chyby na nasi strane.  A zrovna tak to muzou delat oni.

Radek Červinka:

--- Citace: pf1957  07-08-2019, 12:44:33 ---

--- Konce citace ---
Neni jasna motivace debilu, kteri tohle delaji. Ale klidne to muze byt clovekem asistovane a pak s Google vyhledavacem a translatory nema jakakoli otazka sanci obstat. Pokud nejaka otazka, tak nahodne vybirat z dost velke mnoziny

--- Konce citace ---

Je tam právě několik otázek, a právě tím že to chci s diakritikou to rusákům trošku komplikuji.

pf1957:

--- Citace: Radek Červinka  07-08-2019, 12:56:34 ---Je tam právě několik otázek, a právě tím že to chci s diakritikou to rusákům trošku komplikuji.

--- Konce citace ---
A používá ten soft nějakou XSRF ochranu např. autorizační token?

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi