PHP a RadPHP > Obecné

PHP request na moje zařízení

(1/1)

Kony:
Ahoj,
mám vytvořené php(html) stránky, kde potřebuji mít odkaz ve tvaru (http://ipadresa:1080/ON) a nebo (http://ipadresa:1080/OFF), ale aby se poslal tento request, ale zůstalo to na mých stránkách... bohuzel redirect nelze pouzit, ze bych na tom zařízení použil a to by mě vrátilo na původní stránky.
Lze toto vůbec udělat ??

< z >:
Pokud to chápu správně, tak potřebuješ, aby ti stránky odpovídaly na portu 80 (standardní) a 1080.
Nevim, jaký provozuješ server, ale redirect s tímhle nemá nic společného - prostě v IIS nebo Apache "nabinduješ" port, aby ti server na dalším portu poslouchal zprávy a mohl odpovídat.

Kony:
Nn to mam vyresene, me jde o vytvoreni odkazu na mych strankach, ktery poslou pozadavek, ale zustanou na tech strankach, nasel jsem ze by to melo jit ajaxem, ale vubec nemam tuseni jak na to

< z >:
Tak s tím ti neporadím
https://www.w3schools.com/xml/ajax_xmlhttprequest_send.asp

pf1957:
Jestli pouzivas knihovnu jQuery, budes to mit trochu jednoduzsi viz https://api.jquery.com/jQuery.ajax/. Neco malo o jQuery.Ajax je i na te W3Schools https://www.w3schools.com/jquery/ajax_ajax.asp

Tvoje zarizeni musi na HTTP pozadavek regulerne odpovedet, teoreticky by mel stacit jen HTTP result kod bez dat, ktery si osefujes pomoci statusCode viz vyse, ale muzes si poslat i nejaka data treba JSONem a pak nekde neco zobrazit/obarvit podle toho, jak to dopadlo.

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi