Autor Téma: Tethering mobile vs PC  (Přečteno 464 krát)

Offline raul

• Hrdina
    • Verze Delphi: FPC :D
Tethering mobile vs PC
« kdy: 27-05-2020, 10:41:31 »
Zdar a silu,

funguje nekomu demo PhotoWall na aktualnich woknech, Delphi ? (Firewall vypnut samozrejme, obe zarizeni na stejne fifince). Jako mel jsem skepsi vuci tomuto opet docela molochovi (sorry, ale tohle se da strcit do 3-4 ne moc velkych souboru). Nicmene zkusil jsem si neco - dle navodu Radka na delphi.cz napsat, nefachalo, tak jsem zkusil demo a ani tuk. Bohuzel, nechci tomu investovat vice casu, nez bych stravil nad tim si to sam napsat (mam rad ne GUI kod jak vite) na miru. Ze by dalsi technologie, kde se ukazuje, ze to nejni tak zelene jak to vypadalo ? (Co jsem googlil, tak je kolem tohoto vetsinou skepse, ze to realne moc nefunguje)

Lazarus 1.6.3:), FPC, Intel/Arm, Windows/Linux

Offline vandrovnik

• Guru
    • Verze Delphi: 10.3
Re:Tethering mobile vs PC
« Odpověď #1 kdy: 27-05-2020, 10:51:32 »
Zdar a silu,

funguje nekomu demo PhotoWall na aktualnich woknech, Delphi ? (Firewall vypnut samozrejme, obe zarizeni na stejne fifince). Jako mel jsem skepsi vuci tomuto opet docela molochovi (sorry, ale tohle se da strcit do 3-4 ne moc velkych souboru). Nicmene zkusil jsem si neco - dle navodu Radka na delphi.cz napsat, nefachalo, tak jsem zkusil demo a ani tuk. Bohuzel, nechci tomu investovat vice casu, nez bych stravil nad tim si to sam napsat (mam rad ne GUI kod jak vite) na miru. Ze by dalsi technologie, kde se ukazuje, ze to nejni tak zelene jak to vypadalo ? (Co jsem googlil, tak je kolem tohoto vetsinou skepse, ze to realne moc nefunguje)

Aktuální myslíš 10.3.3 nebo 10.4? Na 10.3.3 tethering používám (Android, Win32, Win64) - funguje, ale jen v případě, že PC nemá více síťových rozhraní (takže stačí mít třeba VirtualBox nebo VPN a smolík). V 10.4 je mezi řešenými věcimi právě i tento problém, jen jsem ještě nenašel odvahu to testovat :-)

Offline raul

• Hrdina
    • Verze Delphi: FPC :D
« Odpověď #2 kdy: 27-05-2020, 10:56:48 »
Hehe, jsem jeste nedocetl novinky tak daleko, abych si vsim ze prave vysla 10.4 :)  Prima, ze je to reseno, vyzkousim..

Imho, ktery komp dnes nema vice sitovek ?? Kazda deska ma dnes wifi i eth. (Sorry za rejp, ale to kdyz to nekdo psal, tak ho nenapadlo, ze muze byt vice sitovek ?? Jako nepsac GUI aplikaci ale mezi jinym i dost sitovych veci tohle beru jako dost zaklad.)
Lazarus 1.6.3:), FPC, Intel/Arm, Windows/Linux

Offline vandrovnik

• Guru
    • Verze Delphi: 10.3
« Odpověď #3 kdy: 27-05-2020, 11:03:49 »
No, jednak že to někoho nenapadlo rovnou...
Druhak, nahlášeno v září 2015: https://quality.embarcadero.com/browse/RSP-11716