Fórum, návrhy atd. > Obecné

Nový výchozí skin fora

<< < (6/6)

Stanislav Hruška:
Dobrý nápad. Pripájam sa.

Slappy:
Vrátil som sa po dovolenke a obrovská zmena! Ale k lepšiemu, texty sú oveľa lepšie čitateľné (skúšam na Win 8.1).

Ešte otestujem na mobile, ale zatiaľ je to parádne!

Stanislav Hruška:
Dá sa na titulnej strane zmeniť pomer strán s mojou fotkou :) Tak ako to je v príspevkoch. Nemôžem sa na seba pozerať ;D ;D ;D

Daniel_Andrascik:
Mne sa ten flat styl paci, dokonca ten tmavy mi vyhovuje asi najviac, ale musel som prepnut spat na SMF vzhlad, pretoze len pri nom vidim ktore temy som uz precital a ktore nie. Jednotlive sekcie (Obecne, Firemonkey, FireDAC atd...) mi ofarbuje podla toho ci su precitane alebo nie, ale vo vnutry nazvy tem su vsetky rovnake, ci uz som ich cital, alebo ci su nove. Pouzivam Firefox 78 a Win10 64bit...

Radek Červinka:

--- Citace: Daniel_Andrascik  26-07-2020, 17:17:23 ---Mne sa ten flat styl paci, dokonca ten tmavy mi vyhovuje asi najviac, ale musel som prepnut spat na SMF vzhlad, pretoze len pri nom vidim ktore temy som uz precital a ktore nie. Jednotlive sekcie (Obecne, Firemonkey, FireDAC atd...) mi ofarbuje podla toho ci su precitane alebo nie, ale vo vnutry nazvy tem su vsetky rovnake, ci uz som ich cital, alebo ci su nove. Pouzivam Firefox 78 a Win10 64bit...

--- Konce citace ---

Opravena šablona jak pro tmavý, tak pro ten Flat styl. Měl by teď zobrazovat změny stejně jako původní vzhled. Díky za upozornění.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi