Fórum, návrhy atd. > Obecné

Nový výchozí skin fora

<< < (2/6) > >>

Jirka Ondricek:
Vůbec to nevypadá špatně. A Dark skin bych klidně vyzkoušel. Osobně si rád volím tmavé téma pokud je k dispozici.
Díky.

KarelHorky:
Nepřečtené témata jsou jen o trochu tmavší zelenou než přečtené, špatně se to rozlišuje. Nebo taky ta světlá zelená je málo čitelná. Nepřečtené by měly být výraznější, přečtené méně výrazné. Jestli to jde poladit, bylo by to dobré. Tady jsem zvolil jen barvy dostupné v rozbalovacím seznamu. Po vstupu do tématu není dobře vidět, kde jsou nové odpovědi. Dříve oranžová ikonka New se změnila na slovo Nové, ve stejné barvě jako předchozí text. Jinak dobré.

Radek Červinka:

--- Citace: KarelHorky  22-07-2020, 10:47:07 ---Nepřečtené témata jsou jen o trochu tmavší zelenou než přečtené, špatně se to rozlišuje. Nebo taky ta světlá zelená je málo čitelná. Nepřečtené by měly být výraznější, přečtené méně výrazné. Jestli to jde poladit, bylo by to dobré. Tady jsem zvolil jen barvy dostupné v rozbalovacím seznamu. Po vstupu do tématu není dobře vidět, kde jsou nové odpovědi. Dříve oranžová ikonka New se změnila na slovo Nové, ve stejné barvě jako předchozí text. Jinak dobré.

--- Konce citace ---

Něco jsem změnil, ale to s tím slovo Nové moc nechápu. To je kde? Možná budu nutná CTRL+F5 pro vynucení refreshe prohlížeče.

vandrovnik:

--- Citace: Radek Červinka  22-07-2020, 10:18:59 ---
--- Citace: vandrovnik  22-07-2020, 09:55:34 ---Díky, že je možnost vrátit na původní vzhled :-)

--- Konce citace ---

Moje nervy :-), škoda...

--- Konce citace ---

Po Ctrl+F5 je to lepší, dám tomu novému šanci :-)

Když kliknu na "New Posts", dostanu hlášku:
Od poslední návštěvy nejsou žádná nová nepřečtená témata. Zkuste všechna nepřečtená témata.

Poslední 3 slova jsou odkaz, ale není to nijak graficky odlišené, dokud nad tím člověk nepřejede myší.

Když na ten odkaz kliknu, píše mi, že jsem v "Forum Delphi.cz » Nepřečtená témata » Všechna nepřečtená témata", ale nějak nerozumím, jaký je rozdíl mezi "Nepřečtená témata" a "Všechna nepřečtená témata".

KarelHorky:

--- Citace ---
--- Citace: Radek Červinka  22-07-2020, 11:29:02 ---Něco jsem změnil, ale to s tím slovo Nové moc nechápu. To je kde? Možná budu nutná CTRL+F5 pro vynucení refreshe prohlížeče.

--- Konce citace ---

--- Konce citace ---
Používám Firefox a Windows 10 a tam se mi místo ikonky vypisuje slovo Nové, viz obrázek. Ani barevně není nový příspěvek nijak odlišený. Ctrl+F5 nebo F5 nepomohly. Vy to máte jinak, než jak je na obrázku?
Barevné úpravy nové/přečtené v hlavním okně jsou OK.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi