Autor Téma: Registracia novej verzie Delphi  (Přečteno 162 krát)

Offline Daniel_Andrascik

• Hrdina
    • Verze Delphi: D2007, XE3
Registracia novej verzie Delphi
« kdy: 10-01-2021, 15:38:09 »
Zdravim.

Mam zakupene Delphi Enterprise s predplatnym do roku tusim 2022. Poslednu instalaciu som robil D10.2 asi pred dvomi rokmi takze som uz kadeco zabudol.

Dnes som si chcel zaregistrovat a nainstalovat D10.4 (EDN). Ale ani za svet neviem prist na to ako sa dostat ku seriovemu cislu. Login do portalu samozrejme mam, tam vidim vsetky mnou zaregistrovane delphi aj zo seriovymi cislami snad od verzie D7 az po D10.2. Kde a jak mam ziadat o seriove cislo pre novu D10.4 (nie trial, chem aby sa mi nainstalovali rovno aj vsetky zdrojaky k unitam)?

Offline starous

• Mladík
  • **
    • Verze Delphi: Delphi 7, Delphi 10.4
Re:Registracia novej verzie Delphi
« Odpověď #1 kdy: 10-01-2021, 16:28:14 »
Zadej tam sériové číslo poslední koupené verze, od které máš koupené předplatné. V tvém případě asi Delphi 10.2. Žádný další sn se během předplatného neposílá.

Offline Daniel_Andrascik

• Hrdina
    • Verze Delphi: D2007, XE3
Re:Registracia novej verzie Delphi
« Odpověď #2 kdy: 10-01-2021, 16:41:22 »
Diky, vyzera to ze to zbehlo a uz to instaluje. Uz viem co ma doplietlo, ked som si pred rokom dvomi to Delphi kupil tak bolo mozne spatne ziadat o licencie ku starsim verziam. Coz som samozrejme urobil. A v tom pripade mi prislo ku kazdej verzii extra cislo. A tak nejak som tym padom ratal s tym ze mi treba zase nove cislo aj ku novsej verzii