Delphi > Firemonkey

Jak přebarvit tlačítko

(1/2) > >>

vandrovnik:
Ahoj,

potřeboval bych ve Firemonkey aplikaci udělat tlačítko (tCornerButton), které bude na všech zařízeních stejně zelené (konkrétně Android 32, Android 64, Win 32, Win 64). Ideálně aby se to na jednom místě nastavilo najednou a bylo hotovo.

Můžete mi prosím někdo napsat polopaticky jak pro blbce, jak se to dá udělat? Nějak se totálně ztrácím v tom, jak tady fungují ony styly a jak je mám použít, aby opravdu platily pro tohle tlačítko vždy - v IDE, na telefonu, ve Win aplikaci.

Díky, K.

Radek Červinka:
A chces jenom tlacitko nebo aby bylo shodny cely styl aplikace?

vandrovnik:
Tlačítko chci určitě; pokud je jednodušší to udělat tak, že bude stejný i styl celé aplikace, tak klidně celá aplikace (tu win verzi máme spíš na testování, používá se ta androidí, tzn. když bude win verze vypadat stejně jako ta pro android, bude to na testování i lepší).

Jan Fiala:
U každého prvku můžeš říct, jestli se na něj styly mají uplatnit a jaké nebo ne (font, barva, pozadí, ...). Takže i při použití stylů můžeš mít zelené tlačítko.

vandrovnik:

--- Citace: Jan Fiala  18-04-2021, 20:41:02 ---U každého prvku můžeš říct, jestli se na něj styly mají uplatnit a jaké nebo ne (font, barva, pozadí, ...). Takže i při použití stylů můžeš mít zelené tlačítko.

--- Konce citace ---

No konkrétně u toho tCornerButton jsem ani nenašel možnost, jak barvu (bez stylů) změnit, takže se obávám, že mne ty styly neminou.

tButton se mi pro Android podařilo přebarvit pomocí jeho .TintColor, na Windows to pro změnu nedělá nic...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi