Delphi > Firemonkey

ShowMessage nezobrazi cely text :)

<< < (2/5) > >>

raul:
To bohuzel nemuzu, neni to malej projekt ( a do tyhle casti se nedostanes bez pripojeneho hw). Zkusil jsem jeste celej soubor prehodit pres notepad2 (poznamkovy blok uz ve windows nemam), presto to stale zobrazi bez posledni casti. Zkusim vytvorit nejakej minimalni priklad.

JaroB:
Jen tak hádám, nepotřebuje to třeba taky #0 nebo #0#0 pro null terminated string ?

Radek Červinka:

--- Citace: raul  28-04-2021, 10:52:29 ---To bohuzel nemuzu, neni to malej projekt ( a do tyhle casti se nedostanes bez pripojeneho hw). Zkusil jsem jeste celej soubor prehodit pres notepad2 (poznamkovy blok uz ve windows nemam), presto to stale zobrazi bez posledni casti. Zkusim vytvorit nejakej minimalni priklad.

--- Konce citace ---

To jsem fakt zvedav, jeste mne napadlo zda ten zdrojak neni ulozen treba v UTF-8 nebo tak neco.

raul:
Radku ale i kdyby byl, IDE samo umi toto prepnout na UTF (zkusil jsem tam a zpet apod, ale nic). Bohuzel je fakt smutne, ze - pres ty zminene testy - proste neni mozne (treba za jistych okolnosti, ale to si ma IDE pohlidat) pouzit takovou basic metodu.

Radek Červinka:

--- Citace: raul  30-04-2021, 10:34:32 ---Radku ale i kdyby byl, IDE samo umi toto prepnout na UTF (zkusil jsem tam a zpet apod, ale nic). Bohuzel je fakt smutne, ze - pres ty zminene testy - proste neni mozne (treba za jistych okolnosti, ale to si ma IDE pohlidat) pouzit takovou basic metodu.

--- Konce citace ---

Ja nevim co se deje, protoze jsem to zkousel na win64 a fungovalo to a zadne podobne chybe jsem neslysel, tak mi prislo jako jedine vysvetleni (krome toho ze mas naboreny exe nebo program v pameti), ze soubor je v nejakem kodovani a ten text je nejak zboren.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi