Autor Téma: Telefonát z Embarcadera  (Přečteno 251 krát)

Offline soko.ban

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: 10.4.2
Telefonát z Embarcadera
« kdy: 09-08-2021, 09:59:26 »
Ahoj,

v pátek jsem měl hovor z Embarcadera. Předvolba +441, takže Bermudy. Jsem generace co angličtinu měla ve škole jen nepovinnou na střední škole a pak trochu na VŠ, takže si text přečtu, ale mluvenému slovu rozumím na takový tý běžný "jděte rovně a pak zahněte doleva" úrovni. Po telefonu bez použití rukou a nohou je to o to těžší.

Chlapík se zeptal, jestli spolu můžeme hovořit anglicky, moje záměrná odpověď "Maybe" ho docela rozchechtala, ale pak už moc nevím o čem jsme konverzovali. Řekl bych, že to byl nějakej průzkum (slovo research si ale nevybavuju) spokojenosti a ptal se jestli jsem s Delphi spokojenej. Asi. No nejsem, IDE mě pravidelně vytáčí do běla, ale nemám slovní zásobu na to, abych mu to popisoval. Takže jsem mu jen řekl, že mu to prostě neumím vysvětlit. Pak ještě něco mlel a doporučoval stránku embt.biz, že tam je i info v češtině.

Možná to bude souviset s webinářema Embarcadera, na nějaký jsem se přihlásil a uvádělo se tam tel. číslo. Jeden jsem si omylem zamluvil na dovolenou a díky tomu ho neabsolvoval.

Nestalo se vám někomu to samý?

Offline vandrovnik

• Guru
    • Verze Delphi: 10.3
Re:Telefonát z Embarcadera
« Odpověď #1 kdy: 09-08-2021, 10:07:14 »
+44 1628 684400, akorát jsem to zrovna nebral. Myslím, že to je Velká Británie a ne Bermudy. A jinak volali už párkrát předtím, minule měl radost, že jsem mu Delphi 10.4.2 chválil :)

Offline soko.ban

• Nováček
  • *
    • Verze Delphi: 10.4.2
« Odpověď #2 kdy: 09-08-2021, 10:49:57 »
Aha, tak to číslo sedí. Mě ty Bermudy byly trochu podezřelý :). Já žil v domnění, že všechna čísla jsou předvolba a pak devět číslic.

Offline František

• Guru
    • Verze Delphi: primárne v XE5, občas 10.2.3 comunity
« Odpověď #3 kdy: 21-09-2021, 16:16:35 »
aj mne teda volali asi oni, 2x, ale nedvihal som "preistotu"