Autor Téma: Import lokalneho SVN repozitara do lokalneho GIT repozitara  (Přečteno 366 krát)

Offline Daniel_Andrascik

• Guru
    • Verze Delphi: D2007, D10.4
Zdravim.

Uz nejaky ten cas konvertujem u mojich starych projektov moje lokalne SVN repozitare do lokalnych GIT ropozitarov.

Da sa to v celku velmi jednoducho prikazom:

Kód: Delphi [Vybrat]
  1. git.exe svn clone "file:///X:/!!_SVN_Repositories_!!/ASlibEx" "X:\!!_ASlibEx_!!\" -r 0:HEAD

Povecsinou mi to pekne funguje a v prazdnom adresary X:\!!_ASlibEx_!!\ vznikne pekne importovany projekt aj s vnorenym ".git" adresarom.

Ale prave v tomto konkretnom pripade mam problem a neviem sa s nim nikam dobojovat.

Povodna struktura projektu vyzrala nejako takto:
  1. x:\!!_ASlibEx_!!\.svn\...
  2. x:\!!_ASlibEx_!!\packages\...
  3. x:\!!_ASlibEx_!!\script\...
  4. x:\!!_ASlibEx_!!\source\...
  5. atd...
  6.  

Lenze ked som pred milion tisic rokmi k tomuto projektu vytvaral lokalny SVN repozitar tak som ho vytvoril s dajakym divnym korenomvym adresarom ASlibEx_project vid obrazok v prilohe. A ono mi to teraz po importe do gitu vytvory takuto strukturu projektu:

1. x:\!!_ASlibEx_!!\.git\...
  2. x:\!!_ASlibEx_!!\ASlibEx_project\packages\...
  3. x:\!!_ASlibEx_!!\ASlibEx_project\script\...
  4. x:\!!_ASlibEx_!!\ASlibEx_project\source\...
  5. atd...
  6.  

Neviem ako som tam vtedy dal ten "ASlibEx_project" korenovy adresar do toho SVN repozitara ale teraz sa toho neviem zbavit. Ono novy git repozitar funguje pekne, ale ja potrebujem vsetky adresare a subory vratit naspat, ta struktura projektu musi vyzerat rovnako ako pred tym, pretoze ako vidite je to kniznica a odkazuje mi na nu hafo projektov. Takze ked ich len prekopcim tak samozrejme git reopzitar strati na nich vsetky vazby aj historiu

Online pf1957

• Padawan
    • Verze Delphi: D2007, XE3, DX10
Re:Import lokalneho SVN repozitara do lokalneho GIT repozitara
« Odpověď #1 kdy: 03-11-2021, 10:44:02 »
Zkus se zeptat primo na foru toho VCS: alespon pred lety nam Küng dost pomohl, kdyz nam plugin Subclipse "rozslehal" repository a pak jsme to rucne napravovali. Nejjednoduzsi by asi bylo, pokud by to slo na GIT prenest bez toho korene.

Offline Daniel_Andrascik

• Guru
« Odpověď #2 kdy: 03-11-2021, 16:26:59 »
Zkus se zeptat primo na foru toho VCS: alespon pred lety nam Küng dost pomohl, kdyz nam plugin Subclipse "rozslehal" repository a pak jsme to rucne napravovali. Nejjednoduzsi by asi bylo, pokud by to slo na GIT prenest bez toho korene.

Presne o to som sa snazil v prvom rade a vobec sa mi to fakt nedari  :-[, skusal som aj dodatocne upravy uz az potom v gitu a tiez sa mi nic normalne nepodarilo, tiez vidim schodnejsiu cestu bud v uprave pred importom, alebo nejako specialne sa pohrat so samotnym importom...

Offline Daniel_Andrascik

• Guru
« Odpověď #3 kdy: 04-11-2021, 00:13:16 »
Asi sa mi to nakoniec nejako podarilo. Nie je to uplne na sto pro, ale vacsinu historie vidim, ale popravde vlastne ani neviem ako sa mi to nakoniec podarilo...  :o