Autor Téma: Marco Cantu ohledne oznameni od MS ohledně směru vývoje pro Windows  (Přečteno 463 krát)

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D2007, DXE + 2 poslední
    • O Delphi v češtině
Excellent
Rated 1 time
https://blog.marcocantu.com/blog/2021-november-native-windows-back.html

Neříkám nic, uvidíme v budoucnosti co MS vlastně zařízne nebo co už vlastně zařízl / kdo se v těch jejich zkratkách ještě vyzná.
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline Stanislav Hruška

• Padawan
    • Verze Delphi: W10 + D11
Pre mňa to síce neznamená nič, ale je to zaujímavé čítanie. Ako píšeš - uvidíme.
W10 64b, Delphi 10.4, FireBird 3.08
Expert na kladenie nejasne formulovaných otázok.

Offline zj

• Nováček
  • *
Přestal jsem to sledovat, ale myslím si, že bylo v roadmapě před vydáním Delphi 11 zveřejněno něco o využití WinUI 3.0 (nativní rozhraní) ve VCL. Delphi 11 jsem zatím nezkoumal - je tedy aktuálně naznačena nějaká integrace s WinUI 3.0?
Předem dík za info.
zj

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D2007, DXE + 2 poslední
    • O Delphi v češtině
Přestal jsem to sledovat, ale myslím si, že bylo v roadmapě před vydáním Delphi 11 zveřejněno něco o využití WinUI 3.0 (nativní rozhraní) ve VCL. Delphi 11 jsem zatím nezkoumal - je tedy aktuálně naznačena nějaká integrace s WinUI 3.0?
Předem dík za info.
zj

RoadMapa https://blogs.embarcadero.com/rad-studio-november-2020-roadmap-pm-commentary/ něco zmiňuje jako plány. V D11 je zatím jen podpora MSIX, možná update. Nevím.
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline zj

• Nováček
  • *
Ok díky za odkaz. Koneckonců WinUI 3.0 zatím není úplně denní chleba ani ve Visual Studiu - každopádně je to dobrá informace pro budoucí nové projekty nebo modernizaci stávajících.
zj