Delphi > Obecné

Patch 2 + Eurekalog 9.6

(1/3) > >>

Stanislav Hruška:
Veľmi sa teším. Čas budovania aplikácie trval 1m 20s. Teraz 3m 20s. Eureka zoberie asi 15s.
Mám Professional. Inštaloval som len minimum. Žiadne platformy okrem Windows. A mobil - to sa nedá vypnúť.
Pre istotu:

* reštartoval som počítač
* spustil vybudovanie aplikácie
* spustil aplikáciu
* znova vybudoval aplikáciuPritom v popise je, že záplata 2 sa týka hlavne ostatných platforiem. Pre W tam nebolo skoro nič. Obsahuje aj záplatu 1. To budem mať kopu času. Som zvedavý ako to dopadne u Vás, ktorí máte veľké projekty.

Stanislav Hruška:
Čas kompilácie sa zdvojnásobil. Na 30s.

Radek Červinka:
Jelikoz je to patch, a v nem R110_Patch1.zip neni zadna cast kompilatoru aktualizovana, tak podle mne nemas pravdu

Stanislav Hruška:
Veď práve. Nemám dôvod si vymýšľať. Čo by som z toho mal. Príliš si Vás vážim na to, aby som tu takto žartoval. Budem rád, keď moje slová nikto nepotvrdí! Dnes som sa trocha potešil. Skrátilo sa to 1m.
Príloha:

* otvorenie projektu
* build
* compile
* spustenie projektu
* buildMožno to má na svedomí OS. Už som sa s podobným správaním stretol. Časom sa to vždy utriaslo. S OS osobne nič nerobím. Maximálne prečistím registre a súbory. To sa teraz stalo. Neviem či pred, alebo po inštalovaní Patch 2. Ale určite v ten deň.

Stanislav Hruška:
Neviem čo sa udialo, ale pri prechádzaní zdroja pomocou PageUp/PageDown mi po každom treťom stlačení IDE nakrátko zamrzne. To mám prvý krát.
Nerozumiem, prečo mi Delphi v kuse žerie 25-30 % výkonu CPU. Viď obrázok.
K tomu mám upresnenie

* ten stav je, ak nič nerobím
* ak dám compile/building, tak sa to zaťaženie CPU medzi horný a dolným Embarcadero Rad vymenia.Súčet oboch zaťažení sa vždy drží tesne pod 30 %. Má to tak byť?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi