Autor Téma: Delphi 12.1  (Přečteno 795 krát)

Offline Radek Červinka

• Administrátoři
  • Padawan
    • Verze Delphi: D2007, DXE + 2 poslední
    • O Delphi v češtině
Re:Delphi 12.1
« Odpověď #15 kdy: 06-04-2024, 13:27:45 »
Po přeinstalaci nezůstal žádný doinstalovaný balíček, i když jsem nenechal mazat při odinstalaci záznamy.
To, že to mázne nastavení 64b library je další průser.
Tohle přece museli mít otestované než to pustí mezi lidi.

Ty Library path se mažou už několik verzí, i když mně tentokrát zrovna Windows 64 zůstaly, ale smazalo to pro Android 32 a Android 64 :-) Takže součástí mých rituálů před přechodem na novou verzi je, že si je někam vykopíruju...

S tim library path je to tak jak rika vandrovnik, dokonce k vuli tomu byla hadka mezi testery, z nejakeho duvodu to nebylo opraveno, ale vypada to ze po tom kartaci to snad konecne opravi.
ad doinstalovane balicky? to jako z GetIt? nebo komponenty. Nemohlo se stat, ze jsi na tu otazku ohledne odstalace odpovedel opacne, ona je trochu inverzni, a spravna odpoved je Ne, jak pisi na delphi.cz
Embarcadero MVP - Czech republic

Offline Jan Fiala

• Hrdina
    • Verze Delphi: 10.4.1
    • PSPad editor
Re:Delphi 12.1
« Odpověď #16 kdy: 07-04-2024, 20:44:54 »
Citace: Radek Červinka
ad doinstalovane balicky? to jako z GetIt? nebo komponenty. Nemohlo se stat, ze jsi na tu otazku ohledne odstalace odpovedel opacne, ona je trochu inverzni, a spravna odpoved je Ne, jak pisi na delphi.cz

Ne GetIt, klasicke komponenty. A opravdu jsem odpovedel nemazat zaznamy z registru. To by mi tam nezustalo rozlozeni welcome obrazovky ani 32b library path.
Je to ostuda